top of page

Koszt całego kursu to iloczyn liczby zajęć oraz ceny jednorazowej lekcji według naszego cennika. Przed rozpoczęciem kursu otrzymują Państwo plan zajęć przewidzianych na dany semestr (I semestr: wrzesień – listopad, II trymestr: grudzień – luty, trzeci trymestr: marzec-czerwiec). Według tego planu podajemy także koszt całego kursu oraz koszty rozdzielone na poszczególne miesiące, jeżeli łatwiej Państwu opłacać kurs w regularnych comiesięcznych ratach. Jeżeli podejmą Państwo decyzję o rozpoczęciu nauki grupowej w trakcie rozpoczętego już kursu, to po przejściu testu poziomującego należy pokryć koszt będący różnicą wszystkich zajęć kursu oraz tych, które już się odbyły. 

Poniżej podajemy cennik 60 i 90 min. zajęć stacjonarnych* i wirtualnych dla wszystkich naszych języków i rodzajów kursów:


Cena jednorazowych stacjonarnych  zajęć 60-minutowych:


Indywidualnie            98 zł
Grupy 2-osobowe      57 zł
Grupy 3- osobowe     46 zł
Grupy 4-6 osobowe   37 zł

 

Cena jednorazowych stacjonarnych zajęć 90-minutowych:


Indywidualnie           145 zł
Grupy 2-osobowe      83 zł
Grupy 3-osobowe      63 zł
Grupy 4-6 osobowe   48 zł

 


Cena jednorazowych   zajęć 60-minutowych przez Skype:


Indywidualnie         90 zł
Grupy 2-osobowe    50 zł
Grupy 3- osobowe   39 zł


 

Cena jednorazowych   zajęć 90-minutowych przez Skype:

  

Indywidualnie       135 zł
Grupy 2-osobowe   73 zł 
Grupy 3- osobowe   51 zł

 

 

 

*Ceny podane są dla kursów prowadzonych w naszej siedzibie lub w pobliżu naszej szkoły, tzn. w Centrum/Śródmieściu i dotyczą standardowych kursów języka ogólnego prowadzonych w oparciu o nasz program. W przypadku dojazdu lektorów na zajęcia w innych dzielnicach do ceny doliczyć należy 10%.

bottom of page