top of page

Koszt całego kursu to iloczyn liczby zajęć oraz ceny jednorazowej lekcji według naszego cennika. Przed rozpoczęciem kursu otrzymują Państwo plan zajęć przewidzianych na dany semestr (I semestr: styczeń-czerwiec, II semestr: lipiec - grudzień). Według tego planu podajemy także koszt całego kursu oraz koszty rozdzielone na poszczególne miesiące, jeżeli łatwiej Państwu opłacać kurs w regularnych comiesięcznych ratach. Jeżeli podejmą Państwo decyzję o rozpoczęciu nauki grupowej w trakcie rozpoczętego już kursu, to po przejściu testu poziomującego należy pokryć koszt będący różnicą wszystkich zajęć kursu oraz tych, które już się odbyły. 

Poniżej podajemy cennik 60 i 90 min. zajęć stacjonarnych* i wirtualnych dla wszystkich naszych języków i rodzajów kursów:Cena jednorazowych   zajęć 60-minutowych stacjonarnych lub przez Skype:


Indywidualnie         95 zł
Grupy 2-osobowe    55 zł/os.

Grupy 3- osobowe   40 zł/os.


 

Cena jednorazowych   zajęć 90-minutowych stacjonarnych lub przez Skype:

  

Indywidualnie       141 zł
Grupy 2-osobowe   76 zł /os.
Grupy 3- osobowe   55 zł/os.

 

 

 

*Ceny podane są dla kursów prowadzonych w naszej siedzibie i dotyczą standardowych kursów języka ogólnego prowadzonych w oparciu o nasz program. W przypadku dojazdu lektorów na zajęcia do kursantów, a także w przypadku kursów specjalistycznych tworzonych na poszczególne potrzeby klientów, ceny ustalane są indywidualnie. 

bottom of page