top of page

Nasza placówka w Sadownem działa z powodzeniem od wielu lat i kształci największe okoliczne językowe talenty. Lingua-uczniowie bez problemu zdają matury i wszelkie egzaminy szkolne, w gronie naszych absolwentów mamy też zdobywców certyfikatów o międzynarodowej randze i obecnych studentów kierunków językoznawczo-filologicznych.

 

W Sadownem uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i rosyjskiego. W ofercie posiadamy także zajęcia wirtualne przez Skype dla osób potrzebujących konwersacji tylko w danym języku obcym z odpowiednio przygotowanym do tego lektorem – polskim lub zagranicznym.

 

W Sadownem prowadzimy grupy dla uczniów szkoł podstawowych (od 2-3 klasy SP), gimnazjów i liceów, a także kursy dla dorosłych (zwłaszcza w ofercie wakacyjnej). Zapisy na zajęcia trwają cały rok. Istnieje możliwość dołączenia do grup, o ile jest jeszcze miejsce i poziom nowego uczestnika nie odbiega od reszty osób w grupie. Nowe grupy otwieramy zazwyczaj w maju/czerwcu, w ciągu tych dwóch miesięcy przed wakacjami mamy czas na zapoznanie nowych Lingua-studentów z metodyką i wymaganiami Lingua Studio, także z lektorem i miejscem. Po dwóch miesiącach zajęć adaptacyjnych rozpoczynamy regularne spotkania językowe od września do czerwca.

W czasie wakacji zapraszamy na intensywne kursy letnie, zajęcia uzupełniające („douczki”), kursy poprawkowe i kursy tematyczne (np. „Angielski w podróży”). Na kursy wakacyjne zapisy zbieramy od początku nowego semestru, tzn. od lutego/marca.

 

Zajęcia prowadzimy w grupach nie większych niż 6-7 osób. Kameralna atmosfera umożliwia indywidualny kontakt lektora z każdym z uczestników, pozwala szybciej i łatwiej przełamać bariery językowe i znacznie podwyższa efektywność nauki.

 

Cena podstawowej  60-minutowej jednostki lekcyjnej w Lingua Studio Sadowne w grupie 7-osobowej to 22,50 zł, co przy jednej godzinie zajęć tygodniowo średnio przekłada się na 100 zł/moduł miesięczny.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz adres mailowy: linguastudiomail@gmail.com lub telefonicznie: 506975999 .

bottom of page